מועדון הדרכון הפורטוגלי

תעודת יושר מארה"ב


מי מאיתנו הישראלים לא ביקר לפחות פעם אחת בארצות הברית, התאהב, ומצא את עצמו שם לתקופה ממושכת?! 
כחלק מהפעילות השוטפת שלנו בבקשות לאזרחות פורטוגלית, רבים מלקוחותינו שוהים או שהו תקופה ממושכת בארה"ב ולכן נדרשים להמציא תעודת יושר אמריקאית מה-FBI. עבור רובם המוחלט של אותם הלקוחות הליך הנפקת תעודת היושר מארה"ב מהווה מכשול בירוקרטי מסורבל בדרך לאזרחות המיוחלת.

 

בדיוק בגלל זה אנחנו כאן, כדי לעשות ללקוחותינו את החיים הרבה יותר קלים ולמנוע תסכול מיותר 😊
 

משרדנו מעניק שירות של הנפקת תעודת יושר מארה"ב, הכולל מילוי כל הטפסים הרלוונטיים, תיאום מועד לאיסוף טביעות אצבעות, הגשת הבקשה לתעודת היושר מה-FBI, בדיקת תקינות המסמכים, חתימת אפוסטיל, ושילוח תעודת היושר האמריקאית לכתובת המבוקשת. עבור לקוחותינו שנמצאים בתהליך התאזרחות, השירות כולל גם תרגום נוטריוני וחותמת אפוסטיל.


מה אנחנו צריכים ממך? רק את טביעות האצבעות שלך, אותם אנחנו אומנם לא יכולים לתת במקומך, אבל אנחנו כן יכולים לתאם מראש איתך ועבורך את מועד ההגעה, כך שכל שיידרש ממך זה רק להגיע.
 

שלבי התהליך להנפקת תעודת יושר מארה"ב:
1.    לקיחת טביעות אצבע עבור תעודת היושר מה FBI  – בעת הגשת הבקשה לתעודת יושר אמריקאית באתר של ה-FBI, יש לצרף קובץ עם טביעות אצבעות של האדם עבורו מבקשים את תעודת היושר. את טביעות האצבעות ניתן לבצע גם בארץ ורק על ידי גורם שהוסמך לכך על ידי ה-FBI. משרדנו עובד עם מומחים ללקיחת טביעת אצבעות אשר הוסמכו על ידי הרשויות האמריקאיות ולהם אישורים וניסיון מוכחים. הליך זה אורך בין רבע שעה לארבעים דק' בסה"כ, ונדרש להגיע עם דרכון ורישיון נהיגה בתוקף.


2.    רישום והצהרה באתר של ה-FBI – בשלב הזה מוצעות מספר אפשרויות לביצוע ההצהרה, האפשרות היחידה שעומדת בפני אזרחים זרים (לא אמריקאים) היא האפשרות ע"י טביעות אצבעות. בסיום ההליך נקבל טופס רישום, אותו מצרפים למסמך שהתקבל מתהליך טביעות האצבעות. לבסוף יש לבחור כתובת לשליחה של תעודת היושר האמריקאית. 


3.    אימות המסמך וחתימת אפוסטיל – לאחר שלב הרישום נקבל העתק של תעודת היושר מה-FBI למייל, נבדוק את תקינות הנתונים המסמך ונשלח את המסמך לחתימת אפוסטיל. עם חתימת האפוסטיל המסמך כבר ישלח לכתובת אותה בחרנו בשלב ה-2.

משך הזמן הממוצע לכל התהליך הוא בין חודש וחצי לחודשיים ממועד שליחת הבקשה ל-FBI ועד לקבלת תעודת היושר המקורית בדואר, אך יכול להשתנות בהתאם למדיניות המשלוחים של מדינת היעד.


לשאלות בנושא ובירור פרטים נוספים, ניתן לפנות אלינו בטלפון: 073-7258589 או במייל: info@portpassclub.com ונשמח לעמוד לשירותכם.

​בדקו זכאותכם לדרכון פורטוגלי,
ואזרחות אירופאית ללא חיוב!
יש לכם שאלות?
פנו אלינו כעת!

073-7258589

נבנה ע"י iSite Solutions ו-Lin.co.il

© 2018 כל הזכויות שמורות לעו"ד איתי מור