השקעות נדל"ן בפורטוגל

פורטוגל הולכת ומתבססת כאחת השקעות הנדל"ן המוצלחות ביותר באירופה. מגמת ההשקעות בפרוטוגל הולכת ומתחזקת ונראה כי יש עוד תקופה לא מבוטלת לפנינו לפני שהמגמה הזו תגיע לשיאה.

איפה משקיעים בפורטוגל?

בניגוד להרבה מקומות אחרים בעולם, שבהם ההשקעות בערים המרכזיות כבר מיצו את עצמן ולכן המשקיעים מתחילים להתרחק לפריפריה, עם כל המשמעויות והסיכונים שבדבר, דווקא בפורטוגל קיים עדיין שפע של היצע בערים מרכזיות, וביניהן: ליסבון, פורטו והערים הנמצאות בסביבתן.

נדל"ן פרטי

כולנו מחפשים מה לעשות עם הכסף שלנו. בישראל תמיד "זו לא תקופה לקנות נדל"ן" או ש"זו לא תקופה למכור נדל"ן". אג"חים פק"מים ושאר החסכונות לא מוכיחים את עצמם יותר וליותר ויותר אנשים יש סכומי כסף בעו"ש שלא נעשה בהם כל שימוש.

כל זה, בזמן שבפורטוגל ניתן לאתר נכסים להשקעה שמגיעים גם ל- 10% תשואה על הכסף שלנו!!

קיים מגוון רחב מאד של סוגי נכסים והשקעות, ולצד העובדה שכדאיותה של כל עסקה נבחנת לגופה, קיימות מספר עובדות שהופכות את ההשקעה בפורטוגל לקלה ונגישה כמעט לכל אחד:

  1. לא חייבים להחזיק בדרכון פורטוגלי כדי להשקיע בנדל"ן בפורטוגל, ואפילו הפוך: השקעת נדל"ן מעל סכום מסוים, עשויה לזכות אותך ב"ויזת זהב"*

  2. ניתן לקבל הלוואה מבנק מקומי לצורך רכישת נכס בגובה של עד 70% משווי העסק

  3. הריבית על הלוואה לנכס נוחה מאד ביחס לישראל (כ- 2%)

  4. פריסת התשלומים מול הבנק הלווה יכולה להתפרס על עשרות שנים

 

ועוד עובדה חשובה:
הצפי המדובר הוא שלצד התשואה המדהימה הזו, גם קרן הנכס משתבחת ומאמירה, כך שמדובר בעסקת נדל"ן כדאית מכל הכיוונים.

 


בשירות השקעות נדל"ן בפורטוגל אנחנו מלווים את המשקיע/ה משלב הרעיון ועד שלב הביצוע באופן מלא. כלומר: אנחנו עוזרים באיתור הנכס הרלוונטי להשקעה, בלקיחת ההלוואה המקומית, במילוי הבירוקרטיות הדרושות לצורך קבלת ההלוואה ורישום הבית על שמכם, ועד למציאת השוכרים הרלוונטיים לנכס.

ויזה זהב

אם חשוב לך להחזיק באזרחות אירופאית, אין לך זיקה לגירוש ספרד, וברצונך למצוא נכס להשקעה בפורטוגל, יכול מאד להיות שעצם השקעת הנדל"ן תזכה אותך בוויזת הזהב לפורטוגל.
אגב, קיימות דרכים נוספות להשגת ויזת הזהב פרט להשקעת הנדל"ן, אולם כולן כרוכות בהוצאות גבוהות משמעותית, ולכן נמנע מלפרט אותן כאן.
על מנת להיות זכאי לוויזת זהב יש לבצע מספר פעולות בירוקרטיות, לכולן אנחנו דואגים במסגרת הליווי שלנו אתכם.
המחזיקים בוויזת זהב יכולים לאחר מכן להגיש בקשה לדרכון פורטוגלי ולאזרחות אירופאית מכוח אותה הוויזה.
מבחינת עלויות – כמו תמיד ובכל מקום, גם בפורטוגל, ככל שמכירים את החוק והנהלים בפורטוגל טוב יותר ניתן לצמצמם חלק גדול מהוצאות המיסוי.

נדל"ן מסחרי ותעשייתי

יכולות להיות סיבות מגוונות לכך שתחליטו לפתח את העסק, המפעל או הפעילות שלכם בכללותה בפורטוגל – אם זה עלות הנכסים, טיבם, התשואה הצפויה עליהם ועוד.
הניסיון שלנו בסיוע השותפים המקומיים מאפשר לנו לאתר עבורכם נכס אשר יעלה בדיוק על הצרכים שלהם.
יש לציין זה כי בתוך שירות זה מקופל גם שירות הרישוי המתאים.

​בדקו זכאותכם לדרכון פורטוגלי,
ואזרחות אירופאית ללא חיוב!
יש לכם שאלות?
פנו אלינו כעת!

073-7258589

נבנה ע"י iSite Solutions ו-Lin.co.il

© 2018 כל הזכויות שמורות לעו"ד איתי מור